Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Elektronicznych w BydgoszczyZapraszamy na Koncert Jubileuszowy
wszystkich byłych i obecnych orkiestrantów
26 października 2019r. o godz. 14:00
w Kinoteatrze Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych – ul. Dwernickiego 1.

Uwaga!

Prosimy o wcześniejsze przybycie i jeszcze przed wejściem przygotowanie wejściówki.
Po wejściu na salę należy zająć dowolne wolne miejsce, z wyjątkiem zarezerwowanych miejsc dla gości specjalnych.
W trakcie koncertu prosimy nie chodzić po sali w celu robienia zdjęć lub kręcania filmów. Koncert będzie rejestrowany, a zdjęcia i filmy będą udostępnione w Internecie.

Aby wziąć udział w Koncercie Jubileuszowym:

 • Zarejestruj się za pomocą formularza:
  http://koncert.specialspace.pl
  Należy w nim wpisać imię i nazwisko, adres e-mail oraz zaznaczyć czy jesteś byłym orkiestrantem, członkiem rodziny obecnego orkiestranta lub po prostu sympatykiem naszego zespołu.
  Istnieje możliwość zapisania maksymalnie dwóch osób na jeden adres e-mail!

 • Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana "wejściówka", zawierająca kod weryfikacyjny. Należy ją wydrukować bądź pokazać na ekranie smartfona osobie, która będzie wpuszczała gości do kinoteatru.
  Uwaga! Jeżeli e-mail nie dotrze, prosimy najpierw sprawdzić folder SPAM na poczcie elektronicznej. Jeżeli również i tam nie trafi "wejściówka", prosimy o informację na adres: orkiestraZSE@gmail.com

 • Gdy lista będzie zamknięta, wpiszemy Cię na listę rezerwową i jeżeli zwolni się miejsce, otrzymasz e-maila z wejściówką.

 • Jeżeli rezygnujesz z udziału w koncercie, koniecznie daj nam znać. Możesz to zrobić w formularzu rezygnacji: http://koncert.specialspace.pl/rezygnacja. Dzięki temu inna osoba będzie mogła przyjść.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Wszystkie pytania prosimy zadawać na podany powyżej adres.
Prosimy też o rozsądne i przemyślane rezerwacje. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych, ale jesteśmy ograniczeni ilością miejsc w kinoteatrze.

Zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w jednym z punktów programu.
Wszystkich byłych orkiestrantów, którzy posiadają własny instrument zapraszamy do wspólnego wykonania dwóch, dobrze Wam znanych, utworów: Happy Marching Band oraz Rosamunde.

Nuty można pobrać tutaj:
Happy Marching Band
Rosamunde

Nie przewidujemy prób. Idziemy na żywioł! W końcu mamy samych wspaniałych muzyków :)Zapraszamy na spotkanie, rozmowy i wspomnienia do restauracji Destylarnia na godz. 19 przy ul. Krętej 3 (wejście od ul. Podwale). Wstęp dla wszystkich byłych orkiestrantów oraz obecnie grających absolwentów szkoły (również tych, którzy nie mogli wziąć udziału w koncercie). Nie obowiązują żadne zapisy, wstęp wolny! Do zobaczenia!
(c) 2009 by M.W.              Strona główna |  |  Kontakt